Kurumsal

RMG Spor A.Ş.; Nisan 2013 ‘ de her türlü spor faaliyetleri, organizasyonları yapmak üzere uzman, tecrübeli ve profesyonel bir kadro ile kurulmuştur.

Bu kurumsal yapısı ile amacı; kaliteli ve kapsamlı hizmet anlayışı ile faaliyet alanı olan Tenis, Yelken ve Kayak sporları ile ilgili sportif ihtiyaçlara cevap vermektir.

RMG SPOR A.Ş. 2014-2015 Yılları içerisinde Türkiye Tenis Federasyonu’nun iş ortağı olarak, 18-34 yaş arası profesyonel – performans harici bütün oyuncuların, 35 yaş üstü Senior ve bu gruba dahil olan oyuncuların katıldıkları Türkiye genelindeki resmi, gayrı resmi, ulusal, uluslararası turnuva ve liglerin hak sahibi ve bu konu ile ilgili turnuva organize eden kulüp, dernek ve kurumların tek yetkilisi, düzenleyicisi ve denetleyeciliği görevini üstlenmiştir.

Ayrıca Tenis, Kayak ve Yelken Sporlarında çeşitli Yaz-Kış Okulları ve eğitimler düzenlemiş; yüzlerce sporcunun spora başlamasına ve geliştirmesine destek olmuştur.

Hedeflerimiz

Ülkemizdeki dünya standartlarında ve normlarında en iyi spor organizasyon şirketi olmak; etkin, verimli, her koşulda değer yaratıcı tecrübemiz ve servislerimizle koşulsuz memnuniyet yaratarak, kaliteli-kapsamlı, sporcu sağlığını, mental ihtiyaç ve gelişimini ön planda tutan örnek bir marka olmaktır.

Başta Tenis olmak üzere tecrübeli ve kaliteli kadromuz ve uzman iş ortaklarımızla beraber hedefimiz Kayak, Yelken sporlarının yanı sıra çocuklar için spor, spor odaklı sosyal sorumluluk projelerinin desteklenmesine ve geliştirilip yaygınlaştırılmasına destek vermektir.

Firma Bilgileri

Unvan : RAGIP METİN GÜREL TENİS SPOR GIDA VE TURİZM İTH.İHR.TİC.A.Ş.
Adres : Bebek Mah. Yoğutçu Zülfü Sk. Anadolu Apt. D Blok No:2 D:3 Beşiktaş / İSTANBUL
Vergi Dairesi : Mecidiyeköy
Vergi Nu. : 620 056 1912
Ticaret Sicil Nu. : 867443